Beylikdüzü Günlük Daire Nerede Var

Avrupa’da yaygınlaşmış otel gibi kullanıla bilen ev gibi döşenmiş apart ve konut için kullanılan dairelerdir, İstanbul un bir çok ilçesinde yaygın olarak kullanılan günlük kiralık daireler artık otellerden daha uygun ve daha kullanışlı ev tarzını almıştır.

Beylikdüzü günlük daire nerde var

Beylikdüzü günlük kiralık daire İstanbul beylikdüzü ilçesinde olup e5 yakın ve metrobüse sadece 3 dakikak uzaklıktadır. İletişim 0537 680 7539

Beylikdüzü günlük kiralık daire fiyatları

Beylikdüzü günlük kiralık daire fiyatları hafta içi ve hafta sonu olarak değişmektedir, gün içinde kısa bir mola vermek isterseniz 0-6 saat arası 80 TL gecelik 100 TL hafta sonu fiyatlar değişiklik göstermektedir.

Beylikdüzü günlük ev nerde var

Beylikdüzü günlük ev metrobüs son durakta Özyurtlar N Rezidans ta bulunan A-B-C blok olmak üzere 3 adet bloktan oluşmakta dir. hemen yanında hera clup residans bulunmaktadır, toplamında 1200 konut an oluşmaktadır.

Günlük daire ve otel arasındaki fark nedir

Günlük daire eviniz kadar rahat ev tarzında dayayıp döşenmiştir bunun için otelden farkı evinizde ne kadar rahatsanız günlük dairede okadar rahat olabilirsiniz, otellerde kişi başı fiyatı geçerlidir günlük dairede daire fiyatı geçerlidir bir çok yönden baktığımız zaman hem otelerden daha avantajlı hem daha rahat

0534 526 69 90