beylikdüzü günlük ev (2)

Beylikdüzü Günlük Kiralık Daire

Beylikdüzü Günlük Kiralık Daire

Günlük kiralık daireler birçok Avrupa ülkesinde yaygın olarak kullanılmaktadır. Ülkemizde ilk olarak İstanbul beylikdüzü günlük kiralık daire olarak konaklama hizmeti için yapılmıştır. Türkiye de çok tanınmayan bir hizmet olduğu için insanlarımız tarafından çok yadırganmıştır. Oysaki günlük ev tutmanın birçok avantajı vardır. Oteller gibi hizmet veren “günlük evler” ve “günlük daireler”  tamamen bir otel gibi hizmet vermeye başlamıştır.

Beylikdüzü Günlük Kiralık Ev Avantajları Nelerdir?

Beylikdüzü günlük kiralık ev ve otel arasında birçok fark vardır. İlk olarak fiyatlardan bahsedersek otellerde kişi başı fiyatı ödersiniz,  Beylikdüzü günlük kiralık daireler de ise oda fiyatı verirsiniz. Günlük kiralık evlerde geniş bir fiyat yelpazesi bulunmaktadır. Daire fiyatları odanın metre karesine göre oda kapasitesine göre değişiklik göstermektedir.  Oda seçenekleri 1+0 stüdyo daire 2 kişilik, 1+1 süit daire 4 kişilik ve 2+1 Big süit daireler 6 kişilik dairelerden oluşmaktadır.

Beylikdüzü Günlük Ev Nerede var?

Beylikdüzü günlük ev Tüyap fuarı ve kongre merkezin hemen yanında bulunan Özyurtlar n rezidans bulabilirsiniz. Özyurtlar tamamen günlük daireler ve evler için yapılmış otel konseptindedir. 24 saat açık resepsiyon ve güvenlik ekibi ile çalışan personel bulunmaktadır. Emniyet amirliğine bağlı kimlik bildirimi yapılarak konaklama hizmeti vermektedir. Kimliksiz kesinlikle daire satışı ve kiralamışı yapılmamamaktadır.

Beylikdüzü günlük daire Güvenilir mi?

Beylikdüzü günlük daire gayet temiz ve güvenilir bir yerde kalmalısınız. Özyurtlar günlük kiralık daire bu konuda güvenliği üst seviyede tutarak kendinizi güvende hissede bilirsiniz. Seçkin konaklama firmaları tarafında kiralama yapan kişiler tarafında işletilmektedir. Siz ve misafirleriniz evinizde kaldığınız gibi Özyurtlarda kalabilirsiniz.

Beylikdüzü günlük kiralık daire fiyatları için bizimle günün 24 saatti iletişime geçerek daire rezervasyonsuzu yapa bilirsiniz. Beylikdüzü’ndeki eviniz için hijyenik konaklama faaliyetleri bizim ile iletişime gecebilirsiniz.

05345266990

B blok 7 numaralı ofis

DAİRE RESİMLERİNİZ ORJİNALDİR KESİNLİKLE FARKLI BİR DAİRE LE KARŞILAŞMA SINIZ

www.ozyurtlargunlukdaire.com

0534 526 69 90